wtorek, 4 października 2011

Wybierzmy mądrze! (agitka wyborcza jak ta lala)

Wybory tuż-tuż! W najbliższą niedzielę wszyscy, którzy pójdą do urn, będą mogli wziąć udział w manifestancji demokrancji — doniosłym wydarzeniu, podczas którego prosty i krzywy lud mimowolnie wybierze najlepsiejszych z najlepszych: największych ekonomików, najświatlejszych protagonistów obywatelskiego prawa i sprawiedliwy kwiat społeczników, który na chwałę Rzeczypospolitej będzie rządy odprawował i ku większej pomyślności miast, wsi, a także przysiółków na wyżyny politycznego Pariasu się wznaszał.

Wyborco! Poprzednio i przedpoprzednio, a nawet przedprzedpoprzednio na pewno wybierałeś źle! Nie popełnij tego samego błędu po raz kolejny! Wybierz człowieka godnego jego własnego zaufania, który zadba i o siebie, i o swoją świetlanną przyszłość! Zagłosuj na przedstawiciela do cna polskiej partii zwolenników polskich kogutów, sołtysa Szuwaśko Grzegorza z naszej wioski, matkę naszą i ojca w jednym, Janosika zacnego, który (demokratem będąc) wszystkim po równemu zabiera i dla siebie wszystko demokratycznie oddaje, i nie ściemnia przy tym nic a nic!

Szuwaśko Grzegorz
Poczochrani i Usprawiedliwieni
lista nr 314
poz. 461

Pamiętaj: Nieobecni nie mają prawa do czegoś tam!

 Wpis zawierał lokację kandydata 7 komentarzy:

 1. Dzięki! Wreszcie wiem na kogo powinnam zagłosować! :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anośku, to zabieranie i demokratyczne jawne zostawianie dla siebie baardzo mi się podoba:). Też już wiem jak głosować;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To rozumiem! Tak trzymać! Zdecydowałem się!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że to nie mój okręg :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Szuwaśkę - oczywiście :)
  A smalec wyborczy będzie ?

  OdpowiedzUsuń
 6. pewnie że zagłosuję na Szuwaśkę, bo na kogo innego? z deszczu pod rynnę nie mam ochoty wchodzić ;) Zatem na Szuwaśke!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za zrozumienie i za dobry wybór. Ja też jutro pójdę do urny, pierwszy raz odkąd dokonała żywota jedyna partia, na którą kiedykolwiek z czystym sumieniem mogłem głosować, czyli Unia Deomokratyczna (pieszczotliwie zwana UDo). Jutro z czystym sumieniem oddam głos na Szuwaśkę, choć będzie to ode mnie wymagało pewnego wysiłku w postaci dopisania na karcie kolejnego kandydata. Zachęcanie do głosowania na naszego sołtysa nie jest chyba łamaniem ciszy wyborczej?

  OdpowiedzUsuń